Kauno Šančių lopšelis-darželis Naujienos

Kauno darželinukų krepšinio čempionato 2017 finišo tiesioji

Balandžio 23 dieną, finaliniame darželinukų čempionato etape, paaiškėjo Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ Mažosios ir Didžiosios taurės nugalėtojai. Nepamiršdami Lietuvos krepšinio 95-ojo gimtadienio, jaunieji akademijos krepšininkai šauniai demonstravo savo įgūdžius krepšinio aikštelėje, kur netrūko puikios nuotaikos, įnirtingų kovų, sirgalių šūksnių, pramogų, triukšmo ir apdovanojimų.

Dienai įpusėjus, Mažosios taurės čempionate varžėsi: „Spindulio“, „Rokučio“, „Spragtuko“, „Atžalėlės“, „Čiauškučio“, „Vyturėlio“, „Gintarėlio“, „Klumpelės“, „Šančių“,  „Panemunės“, „Girinuko“, „Pušynėlio“, „Vilnelės“ ir „Obelėlės“ darželių komandos. Iš grupių etapo pusfinalyje varžėsi „Gintarėlis“ – „Spindulys“ ir „Šančiai“ – „Pušynėlis“. Dėl trečios vietos mažajame finale žaidė „Spindulys“ – „Pušynėlis“. Rezultatu 30:25, nugalėjo „Spindulio” komanda ir užėmė trečiąją vietą. Finale susitiko „Gintarėlis“ – „Šančiai” ir rezultatu 22:14 „Gintarėlio” komanda tapo Mažosios taurės čempionais.

Mažosios taurės prizinės vietos:

I vieta – „Gintarėlis“ komanda, treneris Arvydas Baltrušaitis

II vieta „Šančiai“ komanda, treneris Edgaras Bartuševičius

III vieta „Spindulys” komanda, treneris Emilijus Petrauskas

Dėl Didžiosios taurės iki paskutiniųjų rungtynių įnirtingai varžėsi: „Čiauškučio“, „Spragtuko“, „Šnekučio“, „Spindulio“, „Šviesos“, „Žiburėlis“, „Žvangutis“ ir „Gandriuko“ darželių mažieji krepšininkai. Pusfinalyje susitiko „Spindulys“ – „Šviesa“ ir „Šnekutis“ – „Žvangutis“ darželių komandos. Audringoje kovoje dėl trečiosios vietos rungtyniavo „Šviesa“ – „Šnekutis“ krepšininkai. Rezultatu 33:28 trečiąją vietą užėmė „Šviesos“ komanda. Finale susitiko akademijos senbuviai, komanda „Žvangutis“, su pirmąjį sezoną čempionate dalyvaujančiais „Spindulio“ mažaisiais krepšininkais. Rezultatu 61:36, „Žvangučio“ darželio komanda tapo Didžiosios taurės nugalėtojais.

Didžiosios taurės prizinės vietos:

I vieta – „Žvangutis“ komanda, treneris Edgaras Bartuševičius

II vieta – Spindulys” komanda, treneris Emilijus Petrauskas

III vieta – Šviesa” komanda, treneris Laurynas Nagys

Renginio metu čempionato dalyvius ir svečius taip pat džiugino specialiai šio čempionato dalyviams skirti mokslinio atradėjo šou išradimai. Visi jaunieji krepšininkai buvo apdovanoti dalyvio diplomais, saldžiomis dovanomis, dalyvio medaliais ir prizinių vietų taurėmis. Dėkojame renginio draugams, kurie prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo: fotografui Gediminui Stanaičiui ir čempionato dalyvių saldžiųjų prizų steigėjui UAB „Daisena“.

Čempionato video reportažus turėsime artimiausiu metu, daugiau čempionato akimirkų galite rasti adresu – www.snaiperis.net arba https://www.facebook.com/pg/KAsnaiperis/photos/tab=album&album_id=1349428851809348

Dego - lauko instrumentai. Kas tai ?

Šiandien darželio kieme išvydome įdomius daiktus.

Ką su jais veikti? Kaip jie naudojami?

Susirinkome kieme ir ....

Muzikos pedagogė Jurga mums rodė kaip su jais groti.

Labai patiko.

Čia nereikia sąsiuvinio su natomis.

Groji ir bandai, bandai ir groji.

Muzikavimas lauke tinkantis visai šeimai.

.

Dabar galima ir tėtį su mama pakviest pagroti lauke

_____________________________________________________________________________________________________

2017 m. vasario 7 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos SPRENDIMAS Nr. T-38

„Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. T-83

„Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas,

išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“pakeitimo.

2017-01-16 Kaune paskelbta gripo epidemija.

_______________________________________________

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO 2016 m. rugsėjo 1 d. ĮSAKYMAS Nr. V-751

DĖL ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO 2005  M. SPALIO 29 D. ĮSAKYMO NR. ISAK-2173 „DĖL vaiko brandumo mokytis pagal priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas įvertinimo tvarkos aprašo tvirtinimo“ PAKEITIMO

Laisvos vietos grupėse:

* 3 lopšelio ( 1,5-3 m.)  grupėse - vietų nėra

* 6 darželio grupėse ( 3-6 m.) - vietų nėra

* 2 priešmokyklinio ugdymo grupėse ( 6-7 m.) -  vietų nėra

Vadovaudamasis Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo 2016 m. birželio 1 d. Įsakymu Nr. 35-380 "Dėl vietų skaičiaus Kauno miesto savivaldybės biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse 2016-2017 mokslo metais"
2016-2017 m.m. mūsų įstaigoje nustatytas 205 vietų skaičius. Atsižvelgiant į grupių patalpų dydį, leista vaikų skaičių padidinti 40 vietų.

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2016-07-12 Sprendimas T-389

(Papildomos mokesčio lengvatos doktorantų ir rezidentų vaikams)

Visos teisės saugomos © 2017 KAUNO ŠANČIŲ LOPŠELIS DARŽELIS.
Miglovaros 14 LT-45293 Kaunas
Telefonas (8 37) 34 15 06, faks. (8 37) 34 15 03
Įmonės kodas 191640484
Atnaujinta 2015.10.30
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Valid Xhtml 1.0 Transitional Valid CSS!